YOZGAT SARIKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL BİRİNCİSİ YİNE SARIKAYA’DAN

İL BİRİNCİSİ YİNE SARIKAYA’DAN

İL BİRİNCİSİ YİNE SARIKAYA’DAN

                Boğazlıyan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde İlimiz genelindeki lise öğrencileri arasında düzenlenen ‘Milli Şehit Boğazlıyan Kaymakamı Mehmet Kemal Bey’ konulu kompozisyon yarışmasında il birincisi Sarıkaya’dan.

                İlçemiz Şehit Hasan Hüseyin Aksoy Anadolu Lisesi 11.sınıf öğrencisi D.Hilal ÇETİN yazdığı kompozisyon ile il birinciliği unvanının sahibi oldu. İlçe milli eğitim müdürümüz Cüneyt YOLDAŞ öğrencimizi, okul müdürümüzü ve öğrenci velimizi makamında ağırlayarak elde edilen başarıdan dolayı başta öğrencimiz olmak üzere, öğrencimiz üzerindeki emeklerinden dolayı okul müdürümüze şahsında tüm öğretmen ve idarecilerimize, öğrenci velimize İlçemize yaşatılan haklı gurur için ayrı ayrı teşekkür ettiler.

                Öğrencimizle de edebiyat üzerine bir süre sohbet gerçekleştiren müdürümüz, Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu yıl il genelinde düzenlenen bir çok yarışmada derece elde edildiğini, budan dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını ifade ettiler.

                Öğrencimize elde ettiği başarıdan dolayı kitap hediye eden müdürümüz hatıra fotoğrafı çektirerek bundan sonra düzenlenecek yarışmalara da katılmasını arzu ettiklerini belirtiler.

                Biz de öğrencimize İlçemize yaşattığı haklı gurur için tüm paydaşlarımız adına teşekkür ediyoruz.

17-05-2018

Hükümet Konağı Sarıkaya/YOZGAT - 03547724406

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.