YOZGAT SARIKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LİSE MÜDÜRLERİMİZLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

LİSE MÜDÜRLERİMİZLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

LİSE MÜDÜRLERİMİZLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

   İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cüneyt YOLDAŞ´ın başkanlığında şube müdürlerimiz Mehmet ESEN ve Haluk TİMUR´un katılımıyla Şehit Yılmaz Gündüz Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde lise müdürlerimizle toplantı gerçekleştirildi.

   Toplantıda okullarımızdaki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında genel bir değerlendirme yapıldı. Okullarımızda taşımalı eğitim kapsamında dikkat edilmesi gereken hususlar değerlendirildi. 2018-2019 eğitim öğretim yılında lise ve kurumlarımız bünyesinde yapılan çalışmaların (değerler eğitimi, akademik başarıyı arttırma, okulların fiziki şartlarının iyileştirilmesi yönündeki çalışmalar ile örnek uygulamalar vs.) ve okullarımızın genel bir değerlendirmesi (personel, derslik sayıları vs.) yapıldı.

   2018-2019 eğitim öğretim yılında yapılan ve yapılacak çalışmalar ayrıca okullarımızdaki özel durumlarla ilgili okul müdürlerimizle karşılıklı istişarelerin yapıldığı toplantı milli eğitim müdürümüzün okul müdürlerine çalışmalarında kolaylıklar dilemesiyle sona erdi.

05-10-201805-10-2018

Hükümet Konağı Sarıkaya/YOZGAT - 03547724406

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.