YOZGAT SARIKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Cüneyt YOLDAŞ okullarımızda incelemelerde bulundu.

Milli Eğitim Müdürümüz Cüneyt YOLDAŞ okullarımızda incelemelerde bulundu.

Milli Eğitim Müdürümüz Cüneyt YOLDAŞ okullarımızda incelemelerde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cüneyt YOLDAŞ ve Şube Müdürümüz Mehmet ESEN Kadılı Cumhuriyet İlköğretim Kurumu ile Üçler İlköğretim Kurumunu ziyaret ettiler.

Kadılı Cumhuriyet İlköğretim Kurumunda TANAP projesi kapsamında yapılan çalışmaları yerinde inceleyen müdürümüz yapılan çalışmalar hakkında okul müdürümüz Gökhan ÖZKAN’ dan bilgi aldılar. Çalışmaların kısa sürede sonuçlanacağı bilgisini alan milli eğitim müdürümüz; öğrencilerimizin yüreklerine dokunma derdiyle dertlenen okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve tüm paydaşlarımıza yapılan çalışmalarla okulumuzun sahip olduğu imkanlarla sayılı okullarımızdan bir tanesi haline gelmesine katkı sağladıkları için teşekkür ettiler.

8.sınıftan mezun olan öğrencilerimizin tercih işlemlerini yerinde görmek için Üçler Ortaokulunu da ziyaret eden müdürümüz tercih süreci ile ilgili okul müdürümüz Cengiz KARACA’dan bilgi aldılar.    

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cüneyt YOLDAŞ, okullarımızda devam eden tadilat, bakım ve onarım çalışmalarının yerinde görülmesi, sağlıklı eğitim ortamlarının oluşturulması, öğrencilerimizin daha rahat ve sağlıklı ortamlarda eğitimlerini sürdürebilmeleri için okul müdürlerimizce çalışmalara devam edileceğini, kendilerinin de bu kapsamda okul ziyaretlerini sürdüreceklerini belirttiler.

10-07-201810-07-201810-07-201810-07-2018

Hükümet Konağı Sarıkaya/YOZGAT - 03547724406

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.